pl

Reklama

Chcę podarować jej szczeniaka. Czy to dobry pomysł?

Paź 15 '16


Droga Moniko,
mam na imię Radek, mam 25 lat i pochodzę z małej wsi na Warmii. Na AgroRandce poznałem naprawdę wyjątkową dziewczynę – Karolinę. Ma 23 lata i pochodzi z sąsiedniej gminy. Dzieli nad tylko 15 km. Gdy spotkaliśmy się u mnie w gospodarstwie, Karolince bardzo spodobała się moja suczka. Powiedziała, że od zawsze kocha psy. Akurat niedawno ta suczka urodziła szczeniaki i zastanawiam się, czy jednego z nich nie podarować Karolinie. Czy do dobry pomysł?
A co jeśli ona nie zechce tego psa?
Radek 

Drogi Radku,
z zasady wręczanie zwierząt w charakterze prezentów to zły pomysł. Żywe stworzenie to nie przedmiot, który jeśli się nam nie spodoba, można schować do szafy i o nim zapomnieć. Pies to nie maskotka, to czująca istota, która wymaga opieki, spacerów, odpowiedniej karmy, a przede wszystkim zainteresowania właściciela. Jeśli Karolina mieszka na wsi, ma duży dom, gospodarstwo, ma prawdopodobnie miejsce
dla czworonoga. Ale nie wiadomo, czy już jakiegoś nie ma. Nic o tym nie piszesz. Radziłabym po prostu spytać jej, czy chciałaby szczeniaka. Stawianie dziewczyny przed faktem dokonanym może przynieść więcej szkody niż pożytku. Życzę Wam, by Wasz związek pięknie się rozwijał.
Monika

Poprzedni post     
     Nastepny post
     Blog

Ściana

Brak komentarzy
Musisz zalogować się aby komentować

Statystyka

Odwiedzin627

Ocena

Twoja ocena:
Ogólnie: (0 głosów)

Reklama

Reklama